• EN
    /  2
رو عنوان : با حضور جوانان جمعیت هلال احمر استان تهران:
عنوان : مرحله استانی رفاقت مهر مرحله استانی در بخش دختران برگزار شد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ 
منبع خبر : روابط عمومی

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مرحله استانی رفاقت مهر استانی در بخش خواهران با حضور 96 نفر از اعضای جوان شعب جمعیت هلال احمر استان تهران و به میزبانی شهریار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ روز گذشته مرحله استانی مسابقات رفاقت مهر در بخش دختران با حضور 96 نفر از اعضای جوان جمعیت هلال احمر استان تهران در مجتمع امدادی، فرهنگی جمعیت هلال احمر شهرستان شهریار کار خود را آغاز کرد.

در این مرحله بهترین های شعب جمعیت هلال احمر استان تهران در کنار یکدیگر به رقابت بپردازند.

تیم ها پس از تقسیم شدن در گروه های صلح، دوستی و مهر ورزی و همچنین ارائه آزمون کتبی، در کارگاه های عملی حضور پیدا کردند تا جهت کسب رتبه های برتر به رقابت بپردازند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان تهران در خصوص برگزاری مسابقات رفاقت مهر مرحله استانی اظهار داشت: مسابقات رفاقت مهر یکی از طرح های بسیار جالب توجه سازمان جوانان جمعیت هلال احمر محسوب می شود که میتوان فرهنگ سازی کار گروهی و امدادرسانی به آسیب دیدگان را در آن مشاهده نمود.

محمد رضا منصوری ادامه داد: تیم ها ابتدا در مرحله شهرستانی به رقابت پرداخته اند و پس از برگزاری مسابقات رفاقت مهر در بخش شهرستانی، تیم های برتر به مرحله استانی راه پیدا می کنند که مسابقات امروز، مرحله استانی آن می باشد.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان بیان کرد: در هر تیم هشت نفر حضور دارند که جهت شرکت در مرحله استانی در گروه های مختلف به نام صلح، دوستی و مهر ورزی تقسیم می شوند.

وی ادامه داد: این مسابقات طی دو روز و در بخش پسران و دختران برگزار و در پایان رقابت ها تیم های برتر مشخص خواهند شد که تیم نخست گروهی، به عنوان نماینده جمعیت هلال احمر استان تهران به مسابقات رفاقت مهر کشوری راه پیدا می کند.

مراسم اختتامیه نیز با حضور فرماندار شهرستان شهریار، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران، نماینده سازمان جوانان و دیگر مسئولان برگزار شد که پس از معرفی نفرات برتر در رشته های زبان انگلیسی، صلح، دوستی و مهر ورزی، تیم های هلال احمر شهرستان ری، شهریار و ورامین به ترتیب، مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

شایان ذکر است اعضای جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان ری به عنوان نماینده جمعیت هلال احمر استان تهران در مرحله کشور که 20 آبان ماه سال جاری در یزد برگزار خواهد شد، حضور پیدا می کنند.


تعداد بازدید : 215

بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0