• EN
    /  2
عنوان : مسابقات رفاقت مهرجمعیت هلال احمر استان تهران در بخش آقایان برگزار شد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ 
منبع خبر : روابط عمومی

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مسابقات رفاقت مهر اعضای جوان جمعیت هلال احمر استان تهران در بخش آقایان برگزار شد.

 


به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ با حضور اعضای جوان جمعیت هلال احمر استان تهران، مسابقات رفاقت مهر مرحله استانی در بخش آقایان و به میزبانی شهرستان شهریار برگزار شد.

اعضای جوان این جمعیت طی قرعه کشی، به گروه های صلح، دوستی و مهر ورزی تقسیم شدند تا در کنار رفاقت، به رقابت بپردازند.

تمامی اعضا پس از برگزاری آزمون کتبی در کارگاه های عملی حضور پیدا کرده و رقابت های دیدنی در بخش های تریاژ، بانداژ، آتل بندی، احیای قلبی و ریوی، حمل مصدوم و اسکان اضطراری آغاز شد.

در پایان یک روز نفس گیر با حضور معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، مدیر عامل، معاون امور جوانان، رئیس حوزه مدیر عامل و مسئول روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران، مراسم اختتامیه برگزار شد و پس از معرفی نفرات برتر در هر گروه، اعضای جوان جمعیت هلال احمر شهرستان های ری، ورامین و شهریار موفق شدند رتبه های اول تا سوم تیمی را به خود اختصاص دهند.

معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در مراسم اختتامیه، در خصوص برگزاری این مسابقات اظهار داشت: مسابقات رفاقت مهر یکی از طرح های مهم سازمان جوانان محسوب می شود و این مسابقات مخصوص اعضای جوان جمعیت هلال احمر محسوب می شود که در گروه های مختلف در کنار رفاقت به رقابت می پردازند.

علی گنج کریمی ادامه داد: یکی از اهداف این مسابقات انجام کارهای گروهی است که این مهم و ترغیب این عزیزان به این امر، با برگزاری چنین مسابقاتی در بین جوانان برنامه ریزی می شود.

معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در پایان ضمن تقدیر از عوامل جمعیت هلال احمر استان تهران به دلیل برگزاری مسابقات رفاقت مهر مرحله استانی، تصریح کرد: تیم اول گروهی از هر استان به عنوان نماینده در 20 آبان ماه سال جاری در مرحله کشوری که به میزبانی استان یزد برگزار می گردد، شرکت خواهد کرد.

هدف مسابقات رفاقت مهر انجام کارهای تیمی است

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران در خصوص برگزاری مرحله استانی رفاقت مهر اظهار داشت: در درجه اول تشکر می کنیم از عواملی که با برنامه ریزی دقیق مرحله استانی رفاقت مهر را برگزار کردند و می دانید که برگزاری چنین مسابقاتی با این نظم و ترتیب کار دشواری است که به تمامی همکاران خوبم عرض خسته نباشید و خدا قوت دارم.

حسین کتابدار اضافه کرد: تمامی هدف برگزاری این مسابقات برای آن است که کار تیمی را فرا گیریم که در زندگی اجتماعی انجام کار تیمی منجر به بروز رفتارهای تعاملی و بسیار قابل توجهی در انسان خواهد شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران بیان کرد: یکی از بهترین برنامه هایی که سازمان جوانان هر ساله برگزار می کند مسابقات رفاقت مهر است که در این مسابقات اعضای جوان جمعیت هلال احمر آماده می شوند تا در زمان بحران بتوانند به صورت انفرادی و مخصوصا گروهی، کمک رسان خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر به مردم آسیب دیده باشند.

بنا بر این گزارش؛ اعضای جوان جمعیت هلال احمر شهرستان ری به عنوان نماینده جمعیت هلال احمر استان تهران در مسابقات رفاقت مهر کشوری حضور پیدا خواهند کرد.


تعداد بازدید : 215

بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0